MOBİLON HAKKINDA Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizlerle paylaşmak istiyoruz…
MobilOn olarak; bir uygulamanın insanlara verdiği hizmeti görmekten onur duyarız

Değişen, gelişen teknolojiyi sizlere getiren MOBİLON ailesi olarak , yeni ve kazançlı bir başlangıç yapıyoruz.

Size her zaman en iyisini sunuyoruz.


Değişen, gelişen teknolojiyi sizlere getiren MOBİLON ailesi olarak , yeni ve kazançlı bir başlangıç yapıyoruz.
Öncü rolümüzü bilerek, kullanıcılarımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir.
MOBİLON sadece bir mobil uygulama değildir. Günlük yaşamın tüm özelliklerini bir arada barındıran, kitlelere yeni ve modern kazanç yapısı sağlayan bir platformdur. Mobil Teknolojinin sağladığı olanaklar, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır.
MOBİLON olarak bu dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız… Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir dostunuz olmak için çaba harcayacağız…
Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz… Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz.
Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde tüm projelerimizi hayata geçirerek eşi ve benzeri olmayan bir yapıyı hayata geçireceğiz..
Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizlerle paylaşmak istiyoruz… İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz…
Saygılarımızla

MOBİLON